Cześć!

Jestem Martyna i portretuję psy.
Często dostaję pytania o to skąd taki pomysł i jak znajduję na to czas. Już wyjaśniam!
Jestem zawodowym, dyplomowanym fotografikem. Specjalizuję się w fotografii eventowej, a w przerwach pomiędzy kolejnymi wydarzeniami „odpoczywam” pracując z czworonogami.

Dogografia jako projekt powstała na początku 2019 roku, gdy po kilku miesiącach oswajania naszego adopciaka Toto ze strasznym (w jego mniemaniu) narzędziem jakim jest aparat fotograficzny, udało się nareszcie przełamać barierę do pozowania. Szybko zrozumiałam, że jego ruda mordka to dla mnie za mało i od tamtej chwili zapragnęłam sfotografować każdego psiaka na świecie! Praca z nimi daje mi niesamowitą moc i energię do działania, więc po prostu nie mogę przestać tego robić. ; )
Jeśli chcesz zobaczyć jak (w dużym skrócie) wyglądają moje sesje pieskowe, zobacz materiał przygotowany przez Dzień Dobry TVN!

A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o mojej pracy zapraszam do przesłuchania wywiadu w podcaście Kurza Melodia

W wolnych chwilach wspieram charytatywnie czworonogi w potrzebie. Współpracuję ze Schroniskiem dla Zwierząt w Zawierciu i Fundacją Pomocy Zwierzętom Do Serca Przytul Psa, gdzie staram się pokazywać bezdomniaki z jak najlepszej strony, by szybko znalazły kochające domy.

A, zapomniałabym! Prowadzę warsztaty fotografii psów (zarówno indywidualne jak i grupowe) oraz daję korki z Photoshopa!

Zapoznaj się z moją ofertą, chętnie zajmę się Twoim psiakiem. :)
Masz pytania? Napisz do mnie!

M.
Back to Top